St. Luke's Clinic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Robert Anthony Travis
Robert Anthony Travis
Admin
Kor : 47
Beosztás : Ortopéd Szakorvos
Hozzászólások száma : 121

Karakterlap sablon Empty Karakterlap sablon

Szomb. Szept. 25, 2010 4:16 pm
Név

(olyan kép a karakterről, amely nem húzza szét a fórumot.)

= Adatok = Adatok = Adatok =

-- Név:
-- Születési dátum, hely:
-- Kor:
-- Nem:
-- Anyja neve:
-- Származás:
-- Lakóhely: ... street, San Francisco, California, 94111, USA (a pontozott részre "házszám, utcanév" kell. Ha meg akarjátok nyitni a lakóhelyeteket, akkor pl. úgy, hogy: 53/B Long street.)
-- Családi állapot: egyedülálló / házas / elvált (opcionális)
-- Munkahely: St. Luke's Clinic, szakorvos / rezidens / gyakornok (opcionális)

(a pontozott részt töltsétek ki)
Tanulmányaimat a(z) ...................... végeztem orvostudományi karon. Orvosi diplomámat ........ -ben szereztem meg . Az általam választott szakirány: ...................
Én, .................. .................. -től a St. Luke's Clinic orvosa vagyok.

-- Magasság:
-- Testsúly:
-- Hajszín:
-- Szeme színe:
-- Betegség:
-- Vércsoport:
-- Donor: igen / nem

= Stílus = Stílus = Stílus =

Minden, ami a karaktereddel való első találkozás alkalmával leszűrhető, mind külső megjelenés, mind viselkedés tekintetében. Amolyan első benyomásként.

= Jellem = Jellem = Jellem =

Milyen is a karaktered valójában, mert ugyebár az első benyomás nem egyezik feltétlenül azzal, hogy egy ember valójában milyen. Erősségei, gyengéi, véleménye a világról és az emberekről és egy nagyon fontos kérdés, amire mindenképp választ kérnénk a karakterlap ezen szakászan írásakor. Miért lett orvos?(!!!!!!) Erre kötelező válaszolni. Egyébként minden más is jöhet, ami ide tartozik.

= Előtörténet = Előtörténet =

(Az alábbi vázlatpontok csupán irányadók. Nem kell őket benne hagyni az előtörténetben, de még csak ezek alapján sem szükséges menni. Pusztán szeretnénk, ha mindezek benne lennének. Természetesen megeshet, hogy valaki 50 évesen adja fejét tanulásra... hát uccu neki, de nem kap külön sablont, viszont szemmérték alapján úgyis belőjük, hogy minden fontos információ benne van-e.)

Család és hasonló létformák és a boldog gyermekévek
Születéstől egészen a gimnáziumi korig minden. Család, karakter számára fontos emberek, fontos események, elemi iskola stb...

Gimnázium, avagy én és a társadalom kicsiben
Ugyebár a gimnázium mindenki számára fordulat. Főleg így van ez Amerikában, ahol a klikkesedés borzalmas méreteket ölt. Itt bizony azokra az évekre vagyunk kíváncsiak. Voltak barátaid? Sokan, vagy csak egy? Kiközösítettek, vagy te voltál a bálkirály / bálkirálynő? Jártál a sakk-klubba és mindig kívülre hajtottad a gallérod? Esetleg a pon-pon csapat vezetője voltál, vagy a focicsapat kapitánya és aktuális fenegyerek? Vagy te inkább maradtál az iskolai zenekar egyenruhájánál és a mai napig ég a bőr a képedről, amikor a harsonás múltodat emlegetik fel a szülők? Mindenre kíváncsiak vagyunk. Barátok, kapcsolatok, tanulmányok...stb.

Egyetem, avagy kisdoki a nagyvilágban
Bár az egyetemen már nincs akkora klikkesedés, de kíváncsian várjuk, hogy mi várt rád a gimis múltad után? Tündöklő csillogás továbbra is? Vagy hirtelen minden a fejére állt? És a suli hogy ment? Megvalósult álom az orvosi, vagy tán nem is ilyen lovat akartál?

Azután
Ha gyakornok vagy, akkor ez a rész rögtön egyetem után jön és nem igazán van mit írni ide, legfeljebb a terveket és a reményeket, amivel a klinikára érkeztek.
Rezidensek esetén már van mögöttetek egy gyakornoki fázis ugyanebben a kórházban jó esetben. Van miről mesélni.
A szakorvosnak pedig végképp.

Kód:

[center][font=Impact][size=26]Név[/size][/font]

(olyan kép a karakterről, amely nem húzza szét a fórumot pont ennek a helyére.)

[font=Impact][size=26]= Adatok = Adatok = Adatok =[/size][/font][/center]

[b]-- Név:[/b]
[b]-- Születési dátum, hely:[/b]
[b]-- Kor:[/b]
[b]-- Nem:[/b]
[b]-- Anyja neve:[/b]
[b]-- Származás:[/b]
[b]-- Lakóhely:[/b] ... street, San Francisco, California, 94111, USA
[b]-- Családi állapot:[/b] egyedülálló / házas / elvált
[b]-- Munkahely:[/b] St. Luke's Clinic, szakorvos / rezidens / gyakornok


[justify][center][b]Tanulmányaimat a(z)[/b] ...................... (egyetem neve) [b]végeztem orvostudományi karon. Orvosi diplomámat[/b] ........ (év) [b]-ben szereztem meg . Az általam választott szakirány:[/b] ...................
[b]Én,[/b] .................. (név) .................. (év) [b]- től a St. Luke's Clinic orvosa vagyok.[/b][/center][/justify]


[b]-- Magasság:[/b]
[b]-- Testsúly:[/b]
[b]-- Hajszín:[/b]
[b]-- Szeme színe:[/b]
[b]-- Betegség:[/b]
[b]-- Vércsoport:[/b]
[b]-- Donor:[/b] igen / nem (felajánlja-e a szerveit halála után)

[center][font=Impact][size=26]= Stílus = Stílus = Stílus =[/size][/font][/center]

Első benyomás ide.

[center][font=Impact][size=26]= Jellem = Jellem = Jellem =[/size][/font][/center]

Jellem ide.

[center][font=Impact][size=26]= Előtörténet = Előtörténet =[/size][/font][/center]

Előtörténet ide.
Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.